Dodávky a servis

Elfo

Společnost Elfo dodává především dezinfekční a zdravotnické prostředky a ostatní sortiment přípravků pro „operační krytí“, „čisté prostory“ a další profesionální aplikace.

V profesionální hygieně máme dále k dispozici přípravky pro čištění a úklid zdravotnických a    ostatních zařízení, hygienu a dezinfekci ve stravovacích a prádelenských provozech společně s přípravky pro hygienu a dezinfekci v ubytovacích zařízeních.

Je pro nás samozřejmostí vybavit uvedené produkty příslušnou dokumentací a v souladu se souvisejícími právními předpisy splnit kvalitativní parametry v rámci  systému sledování kvality.

 

Valinor

Společnost Valinor dodává především dávkovací a zásobníková zařízení –  pomůcky pro aplikace dezinfekčních, čistících a hygienických produktů.

V problematice přípravy pracovních roztoků (dezinfekční a čistící chemie) se zaměřujeme na směšovací zařízení firmy Knight, tak i na i další obdobné produkty renomovaných firem.

Dále dodáváme zásobníky pro různé typy a úrovně hygienických programů od zdravotnických přes stravovací a průmyslové až po hotelové provozy. Tyto sestavy kompletujeme podle přání a potřeb pracoviště jak v klasických, tak i v náročnějších designech a kvalitě.

Dodáváme úklidové stroje a pomůcky včetně všech podpůrných technologických systémů pro zajištění profesionálního úklidu a dezinfekce pracovišť.

Dodávky spotřebního materiálu jsou zaměřeny především na náplně do výše uvedených systémů. Na přání zákazníka jsme schopni vytvořit, dodat a zajistit spotřebním materiálem jakýkoli dezinfekční nebo hygienický systém pomocí komponentů a přípravků schválených nebo akceptovaných v ČR.

Společnost Valinor provádí instalace a pravidelný i jednorázový servis veškerých dodávaných zařízení, zejména dávkovačů dezinfekční a čistící chemie.